Yatay Geçiş Sonuçları 2012 2013

Sal 11 Eyl 2012 03:45:32 EEST

Çukurova Üniversitesi

Yatay Geçiş sonuçları 2012 - 2013

Eğitim Fakültesi Yatay Geçiş Sonuçları

Fen Edebiyat Fakültesi Yatay Geçiş Sonuçları

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yatay Geçiş Sonuçları

İlahiyat Fakültesi Yatay Geçiş Sonuçları

Mühendislik Mimarlık Fakültesi Yatay Geçiş Sonuçları

Ziraat Fakültesi Yatay Geçiş Sonuçları

Adana meslek Yüksekokulu bilgisayar Programcılığı ( normal Öğretim ) Sıra Adı Soyadı Sonuç İntibak durumu 1 Hatice ÖzDemir Asil Uygun Bilgisayar Programcılığı (İkinci Öğretim) 1 Merve Yüksek Asil Uygun Çocuk gelişimi (İkinci Öğretim) 1 Sibel Demir Asil 1. Sınıftan 2+3=5 Ders alacak 2 Hatice Dağcı Asil 1. Sınıftan 3+3=6 Ders Alacak 3 Gülsüm Yeniay Asil 1. Sınıftan 7+5=12 Ders Alacak 4 Canan Canbolat Yedek 1. Sınıftan 5+6=11 Ders Alacak 5 Serpil Balkan Yedek 1. Sınıftan 5+3=8 Ders Alacak Çocuk Gelişimi (uzaktan Öğretim) 1 Nermin Tanrıverdi Akyol Asil 1. Sınıftan 1+3=4 Ders Alacak 2 hilal Ay Asil 1. Sınıftan 5+5=10 Ders Alacak 3 Perihan Aktaş Asil 1. Sınıftan 3+1=4 Ders Alacak elektronik Teknolojisi (İkinci Öğretim) 1 Mustafa Özyılmaz Asil Uygun 2 Resul Güney Asil Uygun İnşaat Teknolojisi (Normal Öğretim) 1 Fatih Kandemir Asil Uygun 2 Ümmügülsüm Ağuş Asil Uygun İnşaat Teknolojisi (Iı. Öğretim) 1 Hüseyin Benlice Asil Uygun muhasebe ve vergi Uygulamaları (Normal Öğretim) 1 Elçin Mazı Asil Uygun 2 Merve Akbulut Asil Uygun Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (II. Öğretim) 1 Erhan Aktar Asil Uygun otomotiv Teknolojisi (Normal Öğretim) 1 Kaan Çağımnı Asil Uygun Otomotiv Teknolojisi (İkinci Öğretim) 1 Mehmet Bilgin Asil Uygun

_______________________________________________________________________________________

Adana sağlık Yüksekokulu Ek 1- 2012-2013 eğitim- Öğretim Yılı hemşirelik bölümü 2. sınıf 3. yarıyıl İçin Yatay geçişi Ön Değerlendirmede Uygun Bulunan Asil ve Yedek Öğrenci Listesi Yatay Geçiş Ön değerlendirme : 2. Sınıf 3. Yarıyıl Asil Öğrenci Listesi Adı Soyadı Muaf Olacağı dersler Alacağı Dersler 1.Meltem Kelebek AİL 211 Atatürk İlk. ve İnk. tarihi
AİL 212 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi HML 108 patoloji ve 2.sınıf dersleri 2. Kübra Andırın AİL 211 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi
AİL 212 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi HML 108 Patoloji ve 2.sınıf dersleri 3.Kübra Orhan AİL 211 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi
AİL 212 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi HML 103 histoloji
HML 113 psikoloji
TDL 131 Türk dili
TDL 132 Türk dili ve 2. Sınıf dersleri 4. Firdevs As ENF 209 temel bilgi Teknolojisi Kullanımı
ENF 210 Bilgi Sistemlerine Giriş HML 108 Patoloji ve 2.sınıf dersleri Yatay Geçiş Ön Değerlendirme : 2. Sınıf 3. Yarıyıl Yedek Öğrenci Listesi 1. Merve Avcı AİL 211 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi
AİL 212 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi
ENF 209 Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı
ENF 210 Bilgi Sistemlerine Giriş HML 104 kişiler arası İlişkiler
HML 108 Patoloji
HML 113 Psikoloji
HML 114 beslenme
ve 2.sınıf dersleri 2. Zöhre Tuğçe Karaman ENF 209 Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı
ENF 210 Bilgi Sistemlerine Giriş HML 108 Patoloji
HML 114 Beslenme ve 2.sınıf dersleri 3. Verda Yüksel AİL 211 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi
AİL 212 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi
ENF 209 Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı
ENF 210 Bilgi Sistemlerine Giriş
HML 107 biyokimya
HML 108 Patoloji
ve 2.sınıf dersleri Ek 2- 2012-2013 Eğitim- Öğretim Yılı Hemşirelik Bölümü 3. Sınıf 5. Yarıyıl İçin Yatay Geçişi Ön Değerlendirmede Uygun Bulunan Asil ve Yedek Öğrenci Listesi Yatay Geçiş Ön Değerlendirme : 3. Sınıf 5. Yarıyıl Asil Öğrenci Listesi 1.Mehmet Emre Keleş HML 311 araştırma Teknikleri ve İstatistik HML 304 Hemşirelikte Araştırma HML 312 İlk yardım Muaf olacakları dışındaki 3.sınıf dersleri 2. Merve Deniz Taşçı HML 311 Araştırma Teknikleri ve İstatistik HML 304 Hemşirelikte Araştırma HML 312 İlk Yardım Muaf olacakları dışındaki 3.sınıf dersleri 3.Ahmet Öztürk HML 312 İlk Yardım HML 405 Hemşirelikte Öğretim Muaf olacakları dışındaki 3.sınıf dersleri 4. Büşra Kayaaslan HML 303 Hemşirelik Tarihi ve deontoloji Muaf olacakları dışındaki 3.sınıf dersleri Yatay Geçiş Ön Değerlendirme : 3. Sınıf 5. Yarıyıl Yedek Öğrenci Listesi 4. GAMZE KAHRAMAN HML 312 İlk Yardım ENF 209 Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı ENF 210 Bilgi Sistemlerine Giriş ve 3.sınıf dersleri 5. Nuran Yeriş HML 303 Hemşirelik Tarihi ve Deontoloji HML 306 tıbbi Etik Muaf olacakları dışındaki 3.sınıf dersleri 6. Zeynep Namdar HML 113 Psikoloji ve 3.sınıf dersleri 7. Ayşe Yalçındağ 3.sınıf dersleri Ek 3- 2012-2013 Eğitim- Öğretim Yılı Hemşirelik Bölümü 2. Sınıf 3. Yarıyıl İçin Yatay Geçişi Ön Değerlendirmede Uygun Bulunan Yabancı Uyruklu Asil ve Yedek Öğrenci Listesi Yatay Geçiş Ön Değerlendirme : 2. Sınıf 3. Yarıyıl Asil Öğrenci Listesi 1.Sanem Türk HML 113 Psikoloji
HML 108 Patoloji
INL131 İngilizce
INL132 İngilizce ve 2.sınıf dersleri 2. Zahide Çetin ENF 209 Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı
AİL 211 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi
AİL 212 Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi HML 108 Patoloji
HML 114 Beslenme ve 2. sınıf dersleri

_______________________________________________________________________________________

Diş hekimliği Fakültesi
Yatay Geçiş Hakkı Kazanan Öğrencilerin Listesi
II. Sınıf Asil Yedek 1-Ahmet Salih Yılmaz 1-Doğan Emül 2-Zeynel A.Şimşelyılmaz 2-Oğuzhan Uçar 3-Egem vatansever 3-Şeyma Tarımcı III. Sınıf Asil Yedek 1-Belkıs Elçi 1-Gizem İçerler 2-Elif Yılmaz 2-Songül Durmuş 3-Mehmet Karakuzu 3-Gülsüm Ceren Gözüküçük IV. Sınıf Asil Yedek 1-Fatma Küpeli 1- 2-Hacer Korkmaz 2- 3-Esra Ulusoy 3-

Yatay Geçiş kayıt Kesin Kayıt Tarihleri :

*Yatay Geçiş hakkına sahip öğrenciler 07 Eylül 2012 Cuma günü mesai bitimine kadar kayıtlarını yaptırmak zorundadırlar.

*Kayıt yaptırmayan asil hak sahibi öğrenciler yerine yedek öğrenciler 14 Eylül 2012 Cuma günü mesai bitimine kadar kayıt yaptırmak zorundadırlar.

*Yatay Geçiş yapan 4. Sınıf öğrencileri 03 Eylül 2012 pazartesi klinik Stajlara başlamak zorundadır.

*Yatay Geçiş yapan 4. Sınıf öğrencilerinin staj grubu ve telafi süreleri 4. Sınıf koordinatörlüğü tarafından belirlenir.

Yatay Geçiş İçin istenen belgeler :
1- nüfus Cüz.Fotokopisi
2- fotoğraf (4 adet)
3- Harç Dekontu

_______________________________________________________________________________________

güzel sanatlar Fakültesi Bölüm Sınıf Adı Soyadı İç mimarlık 2.Sınıf 3.Güz Yarıyılı Selim Toköz İç Mimarlık 2.Sınıf 3.Güz Yarıyılı Esra Tanrıverdi tekstil tasarım 3.Sınıf 5.Güz Yarıyılı Nihal Batmaz grafik 2.Sınıf 3.Güz Yarıyılı Kaan Alp Uludere

_______________________________________________________________________________________

hukuk Fakültesi
3.Yarıyıl - Asil liste (Yurt İçi) Sıra No Adı Soyadı Üniversitesi 1 Özge Babul Gazi Üniversitesi 2 Yusuf Tuğrul Dokuz Eylül Üniversitesi 3 Tuğba Alp Dokuz Eylül Üniversitesi 3.Yarıyıl - Yedek Liste (Yurt İçi) 1 Ayşe Sena Sarı Anadolu Üniversitesi 2 Şahin Topal Gaziantep Üniversitesi 3 Şiar soysal Akdeniz Üniversitesi 3.Yarıyıl - Asil Liste (Yabancı Ülke) Sıra No Adı Soyadı Üniversitesi 1 Oktay Kaymakcı Yakın Doğu Üniversitesi 2 Gökhan Özdemir Yakın Doğu Üniversitesi 3.Yarıyıl - Yedek Liste (Yabancı Ülke) 1 Orhan Altunok Yakın Doğu Üniversitesi 2 Suat Şahin Yakın Doğu Üniversitesi 5.Yarıyıl - Asil Liste (Yurt İçi) Sıra No Adı Soyadı Üniversitesi 1 Ayşe Durmaz Erciyes Üniversitesi 2 Gamze Gül Çankaya Çağ Üniversitesi 3 Atacan arslan Çağ Üniversitesi 5.Yarıyıl - Yedek Liste (Yurt İçi) 1 Ümran Tezcan Kekeç Dicle Üniversitesi 2 Ferhat Gezer Dicle Üniversitesi 3 Abdulsamet Cem Tekin Çağ Üniversitesi 5.Yarıyıl - Asil Liste (Yabancı Ülke) Sıra No Adı Soyadı Üniversitesi 1 Furkan Yanardağ Yakın Doğu Üniversitesi 2 Haluk Yüksel Doğu Akdeniz Üniversitesi 5.Yarıyıl - Yedek Liste (Yabancı Ülke) 1 Yekta Er Yusuf Balasagun Kırgız Ünv. 2 Dilara Ecem Bozat Doğu Akdeniz Üniversitesi

Not : Fakültemize yatay geçiş yapmaya hak kazanan öğrenciler 10.09.2012 - 14.09.2012 tarihleri arasında Üniversitemiz Öğrenci İşleri daire Başkanlığı'nda (rektörlük Binası) kayıt yaptıracaklardır.
_______________________________________________________________________________________

Sağlık hizmetler Meslek Yüksekokulu
anestezi Teknikerliği (Normal Öğretim) 1.Asil Gözdenur Teke 2.Asil Didem Zilan 1.Yedek Selin Döner 2.Yedek Şeyma Çam Anestezi Teknikerliği (İkinci Öğretim) 1.Asil Hatice Şeker 2.Asil Volkan Bozkurt 1.Yedek Halis Samed Parmaksız 2.Yedek Yekbun melez Tıbbi görüntüleme Teknikleri (Normal Öğretim) 1.Asil Emrah Kuşçi 2.Asil Barış Ceylan 1.Yedek Merve Erdoğan 2.Yedek Nazife Bolat Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İkinci Öğretim) 1.Asil Barış Yıldırım 2.Asil Koray Turaç 1.Yedek Sonay Şimşek 2.Yedek Ümit Yılmaz Tıbbi Dökümantasyon ve sekreterlik(Normal Öğretim) 1.Asil Dilek Kuş 2.Asil Sedef Küçükali 1.Yedek 2.Yedek Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik(İkinci Öğretim) 1.Asil Deniz Erdoğan 2.Asil Yücel Bulut 1.Yedek edibe Adar 2.Yedek Nühpel Yavuz Tıbbi laboratuvar Teknikleri 1.Asil Emel Canbolat 2.Asil Furkan Keskin 1.Yedek İslim Yalçıntaş 2.Yedek Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İkinci Öğretim) 1.Asil Feyza Akın 2.Asil Semra Çolak 1.Yedek 2.Yedek

Daha Fazla Bilgi İçin ; Başlangıç ve Bitiş Tarihi : 29.08.2012 - 14.09.2012Başlangıç ve Bitiş Saati : - Yer / adres : Çukurova Üniversitesi Web Adresi : E-posta Adresi : İlgili Kişi :

Diğer duyuru & haberler
Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğr. Özel Yetenek Sınavı Sonuçları
4-B Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına Yerleşen Adayların Dikkkatine
AB Hayatboyu Öğrenme Programı (LLP) 2013 Genel Teklif Çağrısı
BESYO 2011-2012 Güz ve Bahar Dönemi Bütünleme Sınav Tarihleri
Çukurova Üniversitesindeki Lisansüstü Eğitim Programlarına (Anabilim Dalları) İlişkin Duyuru
Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa KİBAR görevine başladı.
Üniversitemiz Senatosunca Kabul Edilen Bütünleme Sınav Uyg. Esasları

Devamı ::.

Ek bilgi Yatay Geçiş Sonuçları 2012 2013
Son güncelleme
Kaynak http://www.cu.edu.tr/Content/Asp/Turkish/duyuru.asp?id=14417
Kategori Çukurova Üniversitesi
Rating

Rated 4 out of 5 stars 1,216 yorum

Okunma toplam 14846, bugün 3