2012 13 Yılı Yatay Geçiş Sonuçları

Çrş 12 Eyl 2012 00:09:08 EEST

Harran Üniversitesi

2012-2013 GÜZ YARIYILINDA ÜNİVERSİTEMİZE YATAY GEÇİŞLE GELEN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE;

HARRAN ÜNİVERSİTESİ
2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ
ÖNLİSANS VE LİSANS PROGRAMLARI YATAY GEÇİŞ KAYIT TARİHLERİ
Başlangıç Bitiş
Kesin kayıt 12.09.2012 14.09.2012
Yedeklerin Kayıtları 18.09.2012 19.09.2012

AŞAĞIDA tablo HALİNDE VERİLEN HARÇ MİKTARLARINDAN GEÇİŞ YAPTIKLARI 2. ÖĞRETİM BİRİMİNİN 1. TAKSİT
HARCINI;
2. ÖĞRETİME GEÇİŞ YAPANLAR VAKIFBANK; hesap NUMARASI: TR410001500158007299634294
ADI SOYADI T.C. KİMLİK NUMARALARINI DEKONTA YAZDIRARAK AŞAĞIDA BELİRTİLEN HESABA
YATIRMALARI GEREKMEKTEDİR.
YATIRDIKLARI HARÇ DEKONTU, NÜFUS CÜZDANININ ASLI VE FOTOKOPİSİ, 6 ADET FOTOĞRAF İLE BİRLİKTE YATAY
GEÇİŞ YAPTIKLARI FAKÜLTE/YÜKSEKOKUL/meslek YÜKSEK OKULUNA KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN 12-14 EYLÜL 2012 TARİHLERİ
ARASINDA MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR.

BELİRTİLEN TARİHLER ARASINDA KAYIT İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYEN ADAYLARIN YERİNE yedek LİSTEDE
BULANAN ADAYLARIN SIRALAMASINA GÖRE KAYIT İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

okulun ADI toplam KATKI
1.TAKSİT 2.TAKSİT
PAYI MİKTARI (TL)
İLAHİYAT FAKÜLTESİ (İ.Ö.) 1027,00 513,50 513,50
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ (İ.Ö.) 1529,00 764,50 764,50
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ (FEN BÖL) (İ.Ö.)
1281,00 640,50 640,50
(MATEMATİK-BİYOLOJİ-KİMYA-FİZİK)
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ (EDB. BÖL) (İÖ)
962,00 481,00 481,00
(COĞRAFYA-TARİH-TÜRK DİLİ VE EDEB.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER ( İ.Ö.) 1155,00 577,50 577,50
MESLEK YÜKSEKOKULLARI (İ.Ö.) 770,00 385,00 385,00
EĞİTİM FAKÜLTESİ
TABLO: 1 (RESİM-İŞ ÖĞRETMENLİĞİ 2. SINIF YATAY GEÇİŞ DEĞERLENDİRME TABLOSU)
SIRA ADI SOYADI programın en düşük ÖSYM Puanı ÖSYM puanının Genel Not 100'lük 100'lük PUAN SONUÇ
NO yerleştirme puanı % 70'i Ortalaması sisteme Göre Sisteme Göre %70+%30
(madde 4/n (resim-İş için (Madde: 10-2) Genel Not Genel Not
Madde 8/5 YGS 1-2-3-4-5- Ortalaması Ortalamasının %
Madde 9/3) 6'nın en yüksek (Madde: 9-2 "En az 30'u
olan puanı) 60 olacak") (Madde: 10-2)
1 VEYSEL ŞİMŞEK 180,378 302,760 211,932 3,10 79,00 23,70 235,632 1. ASIL
2 SELAHATT ALMAS 180,378 231,521 162,0647 2,96 75,73 22,719 184,7837 2. ASIL
İN
3 SELMA BİÇAKÇİ 2. Öğretim öğrencisi olduğundan
dolayı başvurusu uygun değildir.
(Madde: 5/3)
4 SELVİ BÜKÜN 2. Öğretim öğrencisi olduğundan
dolayı başvurusu uygun değildir.
(Madde: 5/3)

TABLO: 2 (RESİM-İŞ ÖĞRETMENLİĞİ 3. SINIF YATAY GEÇİŞ DEĞERLENDİRME TABLOSU)
SIR ADI SOYADI Programın ÖSYM Puanı ÖSYM Genel Not 100'lük 100'lük PUAN SONUÇ
A en düşük Puanının Ortalaması Sisteme Göre Sisteme Göre %70+%30
NO yerleştirme (Resim-İş için % 70'i Genel Not Genel Not
puanı YGS 1-2-3-4- (Madde: 10-2) Ortalaması Ortalamasının
(Madde 4/n 5-6'nın en (Madde: 9-2 "En % 30'u
Madde 8/5 yüksek olan az 60 olacak") (Madde: 10-2)
Madde 9/3) puanı)

1 Mehmet KÖÇER 214,286 252,507 176,7549 69,73 69,79 20,919 197,6739 1. ASIL
REŞİT
2 SERKAN SUN 214,286 213,801 149,6607 2,67 68,96 20,688 170,3487 2. ASIL


TABLO: 3 (MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ 2. SINIF YATAY GEÇİŞ DEĞERLENDİRME TABLOSU)
SIRA ADI SOYADI Programın en ÖSYM Puanı ÖSYM Puanının Genel Not 100'lük 100'lük PUAN SONUÇ
NO düşük % 70'i Ortalaması Sisteme Göre Sisteme Göre %70+%30
yerleştirme (müzik için (Madde: 10-2) Genel Not Genel Not
puanı YGS 1-2-3-4-5- Ortalaması Ortalamasının %
(Madde 4/n 6'nın en yüksek (Madde: 9-2 "En az 30'u
Madde 8/5 olan puanı) 60 olacak") (Madde: 10-2)
Madde 9/3)

1 RABİA KALÇIN 177,999 222,661 155,8627 75,33 75,33 22,599 178,4617 1. ASIL
TABLO: 4 (SINIF ÖĞRETMENLİĞİ 3. SINIF YATAY GEÇİŞ DEĞERLENDİRME TABLOSU)
SIRA ADI SOYADI Programın en ÖSYM Puanı ÖSYM Puanının Genel Not 100'lük 100'lük PUAN SONUÇ
NO düşük % 70'i Ortalaması Sisteme Göre Sisteme Göre %70+%30
yerleştirme (Müzik için (Madde: 10-2) Genel Not Genel Not
puanı YGS 1-2-3-4-5- Ortalaması Ortalamasının %
(Madde 4/n 6'nın en yüksek (Madde: 9-2 "En az 30'u
Madde 8/5 olan puanı) 60 olacak") (Madde: 10-2)
Madde 9/3)
1 Mehmet GÜNEL 417,77 440,278 308,1946 78 78 23,4 331,5946 1. ASIL
2 Hatice CANBAY 417,77 439,211 307,4477 74,33 74,33 22,299 329,7467 2. ASIL
3 Merve ALAY 417,77 427,264 299,0848 78,92 78,92 23,676 322,7608 1.YEDEK
4 Eda kuyucu 417,77 420,128 294,0896 84,77 84,77 25,431 319,5206 2.YEDEK
5 Abdulvahap GARİP 417,77 419,821 293,8747 67,56 67,56 20,268 314,1427
6 Lütfü ÇİÇEK 417,77 412,319 288,6233 81,8 81,8 24,54 313,1633
7 Cemile AŞLAMACI 417,77 414,857 290,3999 69,43 69,43 20,829 311,2289
8 Kamile ÖZÜPERK 417,77 405,324 283,7268 79,5 79,5 23,85 307,5768
9 Erdal DEMİR 417,77 308,078 215,6546 65 65 19,5 235,1546
10 Tuba POLAT 417,77 276,758 193,7306 53,1 53,1 15,93 209,6606

TABLO: 5 (SINIF ÖĞRETMENLİĞİ 2. SINIF YATAY GEÇİŞ DEĞERLENDİRME TABLOSU)
SIRA ADI SOYADI Programın en ÖSYM Puanı ÖSYM Puanının Genel Not 100'lük 100'lük PUAN SONUÇ
NO düşük % 70'i Ortalaması Sisteme Göre Sisteme Göre %70+%30
yerleştirme (Müzik için (Madde: 10-2) Genel Not Genel Not
puanı YGS 1-2-3-4-5- Ortalaması Ortalamasının %
(Madde 4/n 6'nın en yüksek (Madde: 9-2 "En az 30'u
Madde 8/5 olan puanı) 60 olacak") (Madde: 10-2)
Madde 9/3)
1 Ömer KARATAŞ 305,877 441,305 308,9135 79 79 23,7 332,6135 1. ASIL
2 Mehmet ATEŞ 305,877 423,858 296,7006 82,26 82,26 24,678 321,3786 2. ASIL
3 eylem İZGÖR 305,877 419,477 293,6339 82,6 82,6 24,78 318,4139 1.YEDEK
4 Ayten KOYUNCU 305,877 419,692 293,7844 78,14 78,14 23,442 317,2264 2.YEDEK
5 Emine ÇETİN 305,877 419,396 293,5772 70,6 70,6 21,18 314,7572
6 Gülsüm BORA 305,877 413,414 289,3898 83,2 83,2 24,96 314,3498
7 Emine KIYMAZ 305,877 411,082 287,7574 85,53 85,53 25,659 313,4164
8 Mikail BAYLAN 305,877 412,605 288,8235 79,7 79,7 23,91 312,7335
9 Ahmet DAMAR 305,877 408,825 286,1775 80,16 80,16 24,048 310,2255
10 Zeynep Altun 305,877 405,3 283,71 83,66 83,66 25,098 308,808
11 Fatma TAŞ 305,877 408,672 286,0704 73,48 73,48 22,044 308,1144
12 Şirvan BADAY 305,877 403,924 282,7468 77,6 77,6 23,28 306,0268
13 Yusuf DEMİR 305,877 408,684 286,0788 64,53 64,53 19,359 305,4378
14 Mine YILDIZ 305,877 401,293 280,9051 67,33 67,33 20,199 301,1041
15 selviye ŞİPAK 305,877 408,545 285,9815 54,5 54,5 16,35 302,3315
16 Ümmügülsüm ÇETİNER 305,877 399,039 279,3273 74,33 74,33 22,299 301,6263
17 Eda DUMRUL 305,877 401,04 280,728 66,86 66,86 20,058 300,786

İLAHİYAT FAKÜLTESİ
İLAHİYAT BÖLÜMÜ ÖRGÜN ÖĞRETİM
ADI SOYADI ÖYS PUANI % ortalama % Yatay Geçiş Puanı hazırlık açıklama
1 Remziye Toğun 412,828 288,9796 71,76 21,528 310,5076 okumamış ASİL
2 Muhammen Numan Erönü 402,441 281,7087 64,00 19,2 300,9087 okumamış ASİL
3 Halime Öbek 390,384 273,2688 76,04 22,812 296,0808 okumuş ASİL
4 Ümmühan Aydın 371,875 260,3125 76,90 23,07 283,3825 okumamış ASİL
5 Mustafa Işık 371,526 260,0682 74,07 22,221 282,2892 okumuş YEDEK
6 Sebahattin Demoğlu 371,792 260,2544 73,00 21,9 282,1544 okumuş YEDEK
7 Hatice Kübra Artaş 368,500 257,95 74,19 22,257 280,207 okumamış YEDEK
İLAHİYAT BÖLÜMÜ İKİLİ ÖĞRETİM
Açıklama
ADI SOYADI ÖYS PUANI % ORTALAMA % Yatay Geçiş Puanı Hazırlık
1 Muhammed Nurullah Taşçı 371,956 260,3692 84,87 25,461 285,8302 okumuş ASİL
2 Rukiye Yüksel 364,923 255,4461 69,75 20,925 276,3711 okumuş ASİL
3 Sümeyye Belgemen 383,357 268,3499 81,10 24,33 292,6799 okumamış ASİL

İlahiyat Fakültesi İDKAB bölümü 2012-2013 Öğretim Yılı Güz Dönemi
2. SINIF ÖRGÜN EĞİTİM YATAY GEÇİŞ PUANLAMA SIRASI
ÖYS Yatay Geçiş
ADI SOYADI % 70 ORTALAMA % 30 AÇIKLAMA
PUANI Puanı
1 Mahmut Demirbaş 433,248 303,2736 83,90 25,17 328,44 ASİL
2 Yunus Emre Alagöz 400,633 280,4431 75,26 22,578 303,02 ASİL
3 Ali Oğuz 396,679 277,6753 72,00 21,6 299,28 YEDEK
4 Zeynep Güler 385,383 269,7681 97,43 29,229 299,00 YEDEK
5 Zeynep Görhan 386,431 270,5017 86,70 26,01 296,51 YEDEK
6 Mehmet Çiçek 386,351 270,4457 82,03 24,609 295,05 YEDEK
7 Şeyhmus orman 384,941 269,4587 82,03 24,609 294,07 YEDEK
8 Kübra Fedakar 391,109 273,7763 65,23 19,569 293,35 YEDEK
2. SINIF (İ.Ö.) YATAY GEÇİŞ PUANLAMA SIRASI
Yatay
ÖYS
ADI SOYADI % 70 ORTALAMA % 30 Geçiş AÇIKLAMA
PUANI
Puanı
1 Hilal Dayangaç 377,595 264,3165 78,22 23,466 287,78 ASİL
2 Kevser Kalkan 375,775 263,0425 81,35 24,405 287,45 ASİL
3 Hasan ASLAN 385,75 270,025 57,76 17,328 287,35 YEDEK
4 Ayşe Kübra Özdemir 374,42 262,094 83,78 25,134 287,23 YEDEK
5 sariye yalçın 377,71 264,397 75,26 22,578 286,98 YEDEK
6 Yakup Horoz 374,94 262,458 78,38 23,514 285,97 YEDEK

3. SINIF ÖRGÜN EĞİTİM PUANLAMA SIRASI
Yatay
ÖYS
ADI SOYADI % 70 ORTALAMA % 30 Geçiş AÇIKLAMA
PUANI
Puanı
1 Esra Tepe 474,124 331,8868 84 25,2 357,09 ASİL
2 Mehmet Ortakaya 436,156 305,3092 80,63 24,189 329,50 ASİL
3 Zehra Özgenç 401,931 281,3517 82,26 24,678 306,03 YEDEK
4 Meryem Aktaş 398,76 279,132 74,56 22,368 301,50 YEDEK
5 Erdal Bahçe 388,326 271,8282 88,55 26,565 298,39 YEDEK
6 Saliha Zehra Erturan 378,486 264,9402 76,82 23,046 287,99 YEDEK
7 Cebrail Erbaş 375,996 263,1972 77,83 23,349 286,55 YEDEK
Öğrenci ikili öğretim öğrencisi olduğundan ve bizim İkili öğretimimizde
8 Emrah Kiraz 3. sınıfımız olmadığından başvurusu değerlendirilmedi
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
İKTİSAT BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ LİSTESİ
S.No: Adı Soyadı Örgün-İkinci Öğretim Geçtiği Sınıf AÇIKLAMA
1. Macide KAPLAN İKTİSAT (Örgün Öğretim) 2. ASİL
2. Zeynep ÖZKAN İKTİSAT (Örgün Öğretim) 2. ASİL
3. Ümran KARTAL İKTİSAT (Örgün Öğretim) 2. ASİL
4. Muharrem ÇETİNER İKTİSAT (Örgün Öğretim) 2. 1.YEDEK
5. Selma ÇOPURSUZ İKTİSAT (Örgün Öğretim) 2. 2.YEDEK
6. Abdülsemet ATAN İKTİSAT (Örgün Öğretim) 2. 3.YEDEK
7. Hüseyin YILDIZ İKTİSAT (İkinci Öğretim) 2. ASİL
8. Zeliha GÜN İKTİSAT (İkinci Öğretim) 2. ASİL
9. Zeliha KOLKIRAN İKTİSAT (Örgün Öğretim) 3. ASİL
10. İsmail ÇELİK İKTİSAT (İkinci Öğretim) 3. ASİL
11. Ömer ÇAKICI İKTİSAT (İkinci Öğretim) 3. ASİL

MALİYE BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ LİSTESİ
S.No: Adı Soyadı Örgün-İkinci Öğretim Geçtiği Sınıf AÇIKLAMA
1. İdris CÜCİ MALİYE (Örgün Öğretim) 2. ASİL
2. Sümeyye TEKİN MALİYE (İkinci Öğretim) 2. ASİL
3. Fazilet YOĞUN MALİYE (Örgün Öğretim) 3. ASİL

İŞLETME BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ LİSTESİ
S.No: Adı Soyadı Örgün-İkinci Öğretim Geçtiği Sınıf AÇIKLAMA
1. Zeynettin cumhur İŞLETME (Örgün Öğretim) 2. ASİL
2. Zekiye GÜZEL İŞLETME (Örgün Öğretim) 2. ASİL
3. Merve BİLGİÇ İŞLETME (Örgün Öğretim) 2. ASİL
4. Göknur AŞIK İŞLETME (Örgün Öğretim) 2. 1.YEDEK
5. gurbet KAYALIDAĞ İŞLETME (Örgün Öğretim) 2. 2.YEDEK
6. Enise GÜLER İŞLETME (Örgün Öğretim) 2. 3.YEDEK
7. Serhat PEÇENEK İŞLETME (İkinci Öğretim) 2. ASİL
8. İ.HALİL TAŞ İŞLETME (İkinci Öğretim) 2. ASİL
9. Uğur AKSAK İŞLETME (İkinci Öğretim) 2. ASİL
10. Necati Yol İŞLETME (İkinci Öğretim) 2. YEDEK
11. Ayşegül ARVUZ İŞLETME (Örgün Öğretim) 3. ASİL
12. Birgül DİNÇ İŞLETME (Örgün Öğretim) 3. ASİL
13. İpek YEL İŞLETME (Örgün Öğretim) 3. ASİL
14. Mehmet Emin BAŞE İŞLETME (Örgün Öğretim) 3. YEDEK
15. güney YILMAZ İŞLETME (İkinci Öğretim) 3. ASİL
16. Aziz ALPAK İŞLETME (İkinci Öğretim) 3. ASİL
17. Nazlı GÜVEN İŞLETME (İkinci Öğretim) 3. ASİL
18. Arzu ULALI İŞLETME (İkinci Öğretim) 3. YEDEK

KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ LİSTESİ
S.No: Adı Soyadı Örgün-İkinci Öğretim Geçtiği Sınıf AÇIKLAMA
1. Müslüm BOZKURT KAMUYÖNETİMİ (Örgün Öğretim) 2. ASİL
2. SEMRA KAYA KAMUYÖNETİMİ (Örgün Öğretim) 2. ASİL
3. Halise ÇİFTÇİ KAMUYÖNETİMİ (Örgün Öğretim) 2. ASİL
4. Öznur ASLAN KAMUYÖNETİMİ (Örgün Öğretim) 2. 1.YEDEK
5. Rozerin KAHRAMAN KAMUYÖNETİMİ (İkinci Öğretim) 2. ASİL
6. Mustafa DEMİR KAMUYÖNETİMİ (İkinci Öğretim) 2. ASİL

7. Eyyüp YORĞUN KAMUYÖNETİMİ (Örgün Öğretim) 3. ASİL


VETERİNER FAKÜLTESİ
3.Sınıfa Yatay geçişi kabul edilen
ADI SOYADI müracaat Ettiği Ünv. ÖSS Giriş Yılı ÖSS ÖSS Puanı Genel Ağırlıklı Genel Ağırlıklı Toplam Asil
Puanı (% 70) Not Ort. Not Ort. (% 30) Puan Yedek
Mahmut UZTİMUR Yüzüncü Yıl Üniversitesi 2010 318.539 222.977 72.18 24.650 244.627 Asil

2.Sınıfa Yatay Geçişi Kabul edilenler
ADI SOYADI Müracaat Ettiği Ünv. ÖSS Giriş Yılı ÖSS ÖSS Puanı Genel Ağırlıklı Genel Ağırlıklı Toplam Asil
Puanı (% 70) Not Ort. Not.Ort. (% 30) Puan Yedek
Bekir KAYA Fırat Üniversitesi 2011 312.987 219.090 81.80 24.540 243.630 Asil
Yunus ER Yüzüncü Yıl Üniversitesi 2011 307.441 215.208 81.98 24.590 239.630 Asil
Sedayi BENLİ Yüzüncü Yıl Üniversitesi 2011 302.679 211.875 72.18 21.650 233.525 Asil
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Transkript disiplin ÖSYS değerlendirme Durumu
Adı Soyadı Geldiği Üniversite Okuyacağı sınıf
(G.N.O.) cezası Puanı Puanı
Osmaniye Korkut Ata 1. Asıl olarak kayıt
2. Sınıf
Üniversitesi 2,44 yaptırabilir.
Mazlum BUDAK Yok 354,569 267,2783 1. dönem
mühendislik Fakültesi (63,60)
İnşaat Mühendisliği Bölümü
Bingöl Üniversitesi 2. Asıl olarak kayıt
2. Sınıf
Mühendislik-mimarlık yaptırabilir.
Mehmet Can ALAS 74,57 Yok 344,341 263,4097 1. Dönem
Fakültesi İnşaat Mühendisliği
Bölümü
Tunceli Üniversitesi 3. Asıl olarak kayıt
2. Sınıf
Mühendislik 2,93 yaptırabilir.
Yusuf AZRAK Yok 340,219 2 0,6623 1. Dönem
Fakültesi İnşaat Mühendisliği (75,03)
Bölümü
Bingöl Üniversitesi 1.Yedek
2. Sınıf
Mühendislik-Mimarlık
Enver ŞANLI 78,06 Yok 328,970 253,697 1. Dönem
Fakültesi İnşaat Mühendisliği
Bölümü
Tunceli Üniversitesi 2. Sınıf 2.Yedek.
2,56
Kamuran BALIKÇI Mühendislik Fakültesi İnşaat Yok 330,56 251,312 1. Dönem
(66,40)
Mühendisliği Bölümü
Tunceli Üniversitesi 2. Sınıf 3.Yedek
2,74
hicran TAŞDEMİR Mühendislik Fakültesi İnşaat Yok 319,123 244,5661 1. Dönem
(70,60)
Mühendisliği Bölümü
Eşdeğer program
Harran Üniversitesi
olmadığı için İnşaat
Mühendislik Fakültesi
Yusuf MACARTAY ---- ---- ----- ---- ----- Mühendisliği Bölümüne
bilgisayar Mühendisliği
kayıt için şartları uygun
Bölümü
değildir.
Tunceli Üniversitesi 3. Sınıf Asıl olarak kayıt
Emrullah
Mühendislik Fakültesi İnşaat 3,25 (82,5) Yok 362,147 278,2529 1. Dönem yaptırabilir.
BUDAK
Mühendisliği Bölümü
Tunceli Üniversitesi Asıl olarak kayıt
Mühendislik Fakültesi İnşaat 3. Sınıf yaptırabilir.
Aycan DURSUN 2.73 (70,36) Yok 360,220 273,262
Mühendisliği Bölümü 1. Dönem
Mühendisliği Bölümü
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
(İkinci Öğretim) YATAY GEÇİŞ KOMİSYON raporu
Transkrİpt Disiplin ÖSYS Değerlendirme Okuyacağı
Adı Soyadı Geldiği Üniversite Durumu
(G.N.O.) cezası Puanı Puanı sınıf
Gümüşhane Üniversitesi
1. Asıl olarak kayıt
Mühendislik Fakültesi 2,66 2. Sınıf
Doğan CAĞLI Yok 341,226 259,4772 yaptırabilir.
İnşaat Mühendisliği (68,73) 1.Dönem
Bölümü
Bayburt Üniversitesi
2. Asıl olarak kayıt
Mühendislik Fakültesi 3,04 2. Sınıf
Hasan Kaplan Yok 330,908 254,9156 yaptırabilir.
İnşaat Mühendisliği (77,60) 1.Dönem
Bölümü
Bitlis Eren Üniversitesi
3. Asıl olarak kayıt
Mühendislik Mimarlık 3,06 2. Sınıf
Yakup YALÇIN Yok 319,874 247,3298 yaptırabilir.
Fakültesi İnşaat (78,06) 1.Dönem
Mühendisliği Bölümü
Şırnak Üniversitesi
Mühendislik Fakültesi 3,15 2. Sınıf 1.Yedek
Osman Ayhan Yok 309,672 240,8184
İnşaat Mühendisliği (80,16) 1.Dönem
Bölümü
Şırnak Üniversitesi
Mühendislik Fakültesi 2,74 2. Sınıf 2.Yedek
Seyyithan erkek Yok 309,778 238,0246
İnşaat Mühendisliği (70,60) 1.Dönem
Bölümü
Genel not ortalaması 60'ın
zirve Üniversitesi altında olup, merkezi
Mimarlık- Mühendislik 2,15 2. Sınıf yerleştirme puanı da
Abdullah ÜZÜM Yok 291,291 220,9527
Fakültesi İnşaat (56,83) 1.Dönem bölümümüz taban
Mühendisliği Bölümü puanından (2010 yılı taban
puanı=355,041) düşüktür.
Tunceli Üniversitesi
3. Sınıf Asıl olarak kayıt yaptırabilir.
Mehmet Taha Mühendislik Fakültesi 2,48
Yok 331,707 251,5539 1. Dönem
KARADAĞ İnşaat Mühendisliği (64,53)
Bölümü
MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
(örgün Öğretim), YATAY GEÇİŞ KOMİSYON RAPORU
Disiplin ÖSYS Değerlendirme Okuyacağı Durumu
Adı Soyadı Geldiği Üniversite trans rip ( .N.O.)
cezası Puanı Puanı sınıf
batman Üniversitesi Asıl olarak kayıt
Mühendislik-Mimarlık 2. Sınıf yaptırabilir.
Sedat KARALI 73.36 Yok 305.322 235,7334
Fakültesi makine 1. Dönem
Mühendisliği Bölümü
Bayburt Üniversitesi Asıl olarak kayıt
Mühendislik Fakültesi 2. Sınıf yaptırabilir.
Nihal GÜNGÖREN 2.58 (66.86) Yok 306.653 234,7151
Makine Mühendisliği 1. Dönem
Bölümü
Tunceli Üniversitesi Asıl olarak kayıt
Mühendislik Fakültesi 2. Sınıf yaptırabilir.
Yunus KESKİN 2.4 (62.66) Yok 303.648 231,3516
Makine Mühendisliği 1. Dönem
Bölümü


MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
(2. Öğretim), YATAY GEÇİŞ KOMİSYON RAPORU
Disiplin ÖSYS Değerlendirme Okuyacağı
Adı Soyadı Geldiği Üniversite Transkript (G.N.O.) Puanı Durumu
cezası Puanı s nıf
Asıl olarak kayıt
Tunceli Üniversitesi
2. Sınıf yaptırabilir.
Ayşe SEZER Mühendislik Fakültesi 2.89 (74,1) Yok 295.165 228,8455
1. Dönem
Makine Mühendisliği Bölümü
Gerekli şartları
yakın Doğu Üniversitesi
sağlamadığından
Murat ÖNCEL Mühendislik Fakültesi ------- -------- --------- --------
başvurusu
Makine Mühendisliği Bölümü
reddedilmiştir.
Çevre Mühendisliği Bölümü
YATAY GEÇİŞ KOMİSYON RAPORU
Adı Soyadı Geldiği Üniversite Merkezi Merkezi Genel Not Genel Not Toplam Disiplin Okuyacağı Durumu
Yerleştirme Ortalaması Ortalaması Puan Cezası Sınıf
Yerleştirme
Puanı (ÖSYM) %30
Puanı
(ÖSYM)
%70
Selin TUNCA Tunceli Ünv. / Çevre Müh./1 278.847 195.193 76.43 22.929 218.122 Yok 2 1.Asil
Seher KAMAR Tunceli Ünv. / Çevre Müh./1 264. 04 184.943 80 86 24.258 209.201 Yok 2 2.Asil
Şeyma SADAK Tunceli Ünv. / Çevre Müh./1 230.32 161.162 73.016 21.948 183.110 Yok 2 3.Asil
Orhan MEZCİ Bitlis Eren Ünv. / Çevre 227.922 159.545 86.00 25.800 185.345 Yok 2 İkinci
Müh.(2.Öğretim)/1 (%10 luk öğretim
dilime girmiştir.) öğrencisi
olması
nedeniyle
reddine
Merve Hazal Atatürk Ünv. / Çevre Müh./2 312.310 218.617 75.00 22.500 241.117 Yok 3 1.Asil
METİN

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
(Örgün Öğretim) YATAY GEÇİŞ KOMİSYON RAPORU
Transkript Disiplin ÖSYS Değerlendirme Okuyacağı Durumu
Adı Soyadı Geldiği Üniversite
(G.N.O.) cezası Puanı Puanı sınıf
Ondokuz mayıs Üniversitesi Asıl olarak kayıt
2. Sınıf
Adnan SAYIŞ Mühendislik Fakültesi Bilgisayar 70,50 Yok 419,964 315,1248 yaptırabilir.
1. Dönem
Mühendisliği Bölümü
SAĞLIK HİZMETLERİ MYO MÜDÜRLÜĞÜ 2012-2013 GÜZ DÖNEMİ YATAY GEÇİŞ MÜRACAATLARI DEĞERLENDİRME TABLOSU


Adı Soyadı Prog. ÖSYM Not Ort. ÖSYM %70 +Not %30 Puanı Sonuç
Recep YILDIZ anestezi 383.620 82.73 268.53 24.81 293.34 Kabul 1.Asil
G.Burçin AKDAĞ " 312.488 85.2 218.74 25.56 244.3 Kabul 2.Asil
Melek DEMİR " 308.957 86.9 216.26 26.07 242.33 Kabul 1.Yedek
Ömer SÖZBİR " 304.046 81.9 212.83 24.57 237.4 Kabul 2.Yedek
Ali TAKAK TLT 305,100 75,35 213,57 22,60 236,17 Kabul 1.Asil
İslim YALÇINTAŞ " 297,023 79,00 207,91 23,70 231,61 Kabul 2.Asil
İbrahim GEÇGEL " 237,193 77,36 166,03 23,20 189,23 Kabul 1.Yedek
Uğur İŞKE TDS 314,595 3,19 220,21 24,33 244,55 Kabul 1.Asil
Ömer IŞIK " 259,935 3,29 181,95 25,02 206,98 Kabul 2.Asil
Mustafa TUNÇ TGT 299,650 75,96 209,75 22,78 232,54 Kabul 1.Asil
Feriha BİÇER " 279,818 77,83 195,87 23,34 219,22 Kabul 2.Asil
Gülhan YILMAZ " 280,423 73,20 196,29 21,96 218,25 Kabul 1.Yedek
İsmail BOZDAĞ " 267,112 68,40 186,97 20,52 207,49 Kabul 2.Yedek
Zeliha BAYRI OPT. 192,791 69,90 134,95 20,97 155,92 Kabul 1.Asil
TIP FAKÜLTESİ YATAY GEÇİŞ YAPANLAR

2. Sınıf
Asil Adaylar
1.Abdullah Demir Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
2.Ayşe Nur Dursun Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi
3. Aydın Gökşin Recep tayip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yedek Adaylar
1. Muhammet Dölçek Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi
2. Harun Avcı Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi
3 Alican Koçhan Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi

3. Sınıf
Asil Adaylar
1.Hasan Celal Keklik Kahraman Maraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi
2. Yeter Şahin Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi
3. Şilan Hazman Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yedek Adaylar
1. Mehmet Orhan Çiçek Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi
2. Daver Demirtaş Kafkas (Atatürk) Üniversitesi Tıp Fakültesi
3. İbrahim Hulusi Özyiğit Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi

4. Sınıf
Asil Adaylar
1. Murat Ünal Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi
2. Sümeyye Yavuz Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi
3. Reşit Emre Duruk Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yedek Adaylar
1. Serap Durmuş Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi
2. Tuğba Uğuş Dumlupınar Üniversitesi Tıp Fakültesi
3. Abdulkadir Akbaş Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi

5. Sınıf
Asil Adaylar
1. Mehmet Ali güzel Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yedek Adaylar
---
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
MATEMATİK BÖLÜMÜ (2.sınıf)
S. Adı Soyadı ÖSYM Puanı ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O.%30 Toplam durum
No
1 Mahsun KARAY 286,581 200,607 80,200 24,060 224,667 1.ASİL
2 Mustafa KİPER 272,232 190,562 83,290 24,987 215,549 2.ASİL
3 Gamze BARLAS 262,553 187,787 97,200 29,160 212,947 1.YEDEK
4 Zeynep ŞEDADI 261,305 182,914 70,600 21,180 204,094 2.YEDEK

MATEMATİK BÖLÜMÜ (2.sınıf İ.Ö)
S. Adı Soyadı ÖSYM Puanı ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O. %30 Toplam Durum
No
1 Mehmet ÇETİNGİL 296,426 207,498 69,900 20,970 228,468 ASİL
2 Hülya IŞIK 286,353 200,447 68,690 20,607 221,54 ASİL
3 Yasin ATAŞ 24,305 171,014 30,720 9,216 180,230 YEDEK

KİMYA BÖLÜMÜ (3.sınıf)
S. Adı Soyadı ÖSYM Puanı ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O. %30 Toplam Durum
No
1 Eda TÜMER 256,339 179,44 72,60 21,80 201,124 ASİL

BİYOLOJİ BÖLÜMÜ (3.sınıf)
S. Adı Soyadı ÖSYM Puanı ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O. %30 Toplam Durum
No
1 Zozan ALGAN 262,712 183,90 73,15 21,94 205,85 ASİL

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ (2.sınıf)
S. Adı Soyadı ÖSYM ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O.%30 Toplam Durum
No Puanı
1 Kadir KÜÇÜKTAŞ 410,643 287,4501 85,53 25,659 313,1091 ASİL
2 Ayşegül YILMAZ 412,197 288,5379 76,20 22,86 311,3979 ASİL
3 Vedat DEMİR 394,553 276,1871 78,30 23,49 299,6771 YEDEK
4 Dilek KARĞIN 395,102 276,5714 76,20 22,86 299,4314 YEDEK

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ (3.sınıf)
S. Adı Soyadı ÖSYM Puanı ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O. %30 Toplam Durum
No
1 Erdal SAYAR 396,398 277,4786 86,23 60,361 337,8396 ASİL
2 Esma ŞAHİN 340,849 238,5943 92,53 64,771 303,3653 ASİL


TARİH BÖLÜMÜ (2.sınıf)
S. Adı Soyadı ÖSYM ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O.%30 Toplam Durum
No Puanı
1 M.Ali ÖZAYDIN 395,249 276,674 73,63 22,089 298,763 ASİL
2 Funda KIRMIZIGÜL 380,373 266,261 81,80 24,54 290,801 ASİL
3 Nuran ÇAKIR 377,058 263,940 78,53 23,559 287,499 YEDEK
4 Cebrail AYDOĞDU 383,266 268,286 62,66 18,798 287,098 YEDEK

TARİH BÖLÜMÜ (2.sınıf İ.Ö)
S. Adı Soyadı ÖSYM Puanı ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O. %30 Toplam Durum
No
1 MEHMET COŞKUN 368,087 257,660 83,20 24,96 282,620 ASİL
2 Şengül BAYIK 368,166 257,716 73,86 22,158 279,874 ASİL


TARİH BÖLÜMÜ (3.Sınıf)
S. No Adı Soyadı ÖSYM Puanı ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O.%30 Toplam Durum
1 Mehmet AYDIN 394,011 275,807 90,66 27,198 303,005 ASİL

TARİH BÖLÜMÜ ( 3.Sınıf İ.Ö)
S.No Adı Soyadı ÖSYM ÖSYM(%70) G.N.O G.N.O(%30) Toplam Durum
Puanı
1 Nayif DENİZ Harran 54,95 Madde 5. ASİL
Üni.1.Öğr. 2. fıkrası
Öğr. uyarınca


COĞRAFYA BÖLÜMÜ (2.sınıf)
S. Adı Soyadı ÖSYM Puanı ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O. %30 Toplam Durum
No
1 Hacı GÜNAKIN 404,065 282,845 81,56 24,468 307,313 ASİL
2 Betül EKİNCİ 398,200 278,740 73,80 22,140 300,880 ASİL

ARKEOLOJİ BÖLÜMÜ (2.sınıf)
S. Adı Soyadı ÖSYM ÖSYM % 70 G.N.O. G.N.O.%30 Toplam Durum
No Puanı
1 Mehmet Bulut 288,584 202,0088 67,33 20,199 222,2078 ASİL
ŞANLIURFA SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU
2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM GÜZ YARIYILI YATAY GEÇİŞ BAŞVURU DEĞERLENDİRME SONUÇLARI
Merkezi Genel Not
S.N. Program Adı Soyadı Yerleştirme Ortalamasının Toplam Değerlendirme Sonucu
Puanın % 70 % 30
1 Dış ticaret Mehmet Ali denek 191,958 25,308 217,266 1. Asıl
2 Dış Ticaret Nurullah Dost 189,231 18,099 207,330 2. Asıl
3 Dış Ticaret Mustafa Çelik başvuru için Yeterli Şartı Taşımamaktadır. İlgili Yönergenin 5. Maddesinin 3. şıkkı gereği
4 Dış Ticaret Şükran Kömürcüoğlu Başvuru için Yeterli Şartı Taşımamaktadır. İlgili Yönergenin 5. Maddesinin 3. şıkkı gereği
5 Dış Ticaret Mehmet BOZKURT Başvuru için Yeterli Şartı Taşımamaktadır. İlgili Yönergenin 5. Maddesinin 3. şıkkı gereği

1 halkla İlişkiler ve tanıtım LEYLA ASLAN 201,576 21,738 223,314 1. Asıl
2 Halkla İlişkiler ve Tanıtım Aynur Güven Başvuru için Yeterli Şartı Taşımamaktadır. İlgili Yönergenin 5. Maddesinin 3. şıkkı gereği

1 Büro Yönt.ve Yönt. A. İkinci .Ö Doğan Çiftçi 181,897 19,29 201,187 1. Asıl
2 Büro Yönt.ve Yönt. A. İkinci .Ö Yusuf Kayıkçı 158,529 24,819 183,348 2. Asıl

1 Büro Yönt. ve Yönt. A. Örgün.Ö. Sibel Güzeller 199,267 22,299 221,566 1. Asıl
2 Büro Yönt. ve Yönt. A. Örgün.Ö. Edanur Ortakaya 195,928 20,409 216,337 2. Asıl

1 pazarlama Ali Aktaş 136,178 19,428 155,606 1. Asıl

1 İşletme yönetimi Ömer Değirmen 156,755 19,989 176,744 1. Asıl
2 İşletme Yönetimi M. Nurullah Öztürk 70,000 19,929 89,929 2. Asıl

1 Çocuk gelişimi Songül Koç 235,928 26,499 262,427 1. Asıl
2 Çocuk Gelişimi İmren Yaşar 209,806 25,800 235,606 2. Asıl
3 Çocuk Gelişimi Lütfü Baykan Başvuru için Yeterli Şartı Taşımamaktadır. İlgili Yönergenin 5. Maddesinin 4. şıkkı gereği

1 muhasebe ve vergi U. Örgün Ö. Fatime Eroğlu 188,097 24,750 212,827 1. Asıl
2 Muhasebe ve Vergi U. Örgün Ö. İpek Kan 168,487 20,760 189,247 2. Asıl
3 Muhasebe ve Vergi U. Örgün Ö. Müjgen Dolu 165,650 18,660 184,310 3. Asıl
4 Muhasebe ve Vergi U. Örgün Ö. Seher Şahin 161,408 21,948 183,356 1. Yedek
5 Muhasebe ve Vergi U. Örgün Ö. Yakup Karadaş 161,382 20,688 182,070 2. Yedek

1 Muhasebe ve Vergi U. İkinci Ö. Bülent Catar 137,962 21,810 159,772 1. Asıl
2 Muhasebe ve Vergi U. İkinci Ö. Zerrin Babacan 141,164 18,030 159,194 2. Asıl
3 Muhasebe ve Vergi U. İkinci Ö. Abdulkadir Erlidağ 138,109 20,550 158,659 3. Asıl
4 Muhasebe ve Vergi U. İkinci Ö. hikmet Han 128,151 21,378 149,529 1. Yedek
5 Muhasebe ve Vergi U. İkinci Ö. Birgül Binici Başvuru için Yeterli Şartı Taşımamaktadır. İlgili Yönergenin 9. Maddesinin 2. şıkkı gereği
beden EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
2.SINIF
ADI SOYADI ÖSYM PUANI ÖSYM %70 G.N.O G.N.O. %30 NET PUAN
Yılmaz DOĞAN 344,545 241,1815 60,74 18,22 259,404
Ayşegül 302,585 211,8095 73,01 21,90 233,713
ŞENBAYRAM
YEDEKLER
Halil GÜMÜŞ 296,147 207,3029 76,35 22,91 230,208
İslim POLAT 274,365 192,0555 63,83 19,149 211,2045
YERLEŞEMEYENLER
Kamuran KİPÇAK 265,091 185,5637 67,10 20,13 205,694
3. SINIF
Yusuf AVCIBAŞI 281,087 196,7609 74,33 22,30 219,60

SAĞLIK YÜKSEKOKULU
2. SINIF YATAY GEÇİŞ ASİL LİSTESİ
Sıra Ad Soyadı
1 mülkiye Bilal
2 Ali Şagın
3 Esra Tahtasız
2. SINIF YATAY GEÇİŞ YEDEK LİSTESİ
Sıra Ad Soyadı
1 Sibel Dağ
2 Zahide Kaplan
3 Fatma Ekinci
3. SINIF YATAY GEÇİŞ ASİL LİSTESİ
Sıra Ad Soyadı
1 Hasan KURT
2 İbrahim Eğlence
3 Halil Karataş
3. SINIF YATAY GEÇİŞ YEDEK LİSTESİ
Sıra Ad Soyadı
1 Abdullah Köse
2 Eda Kayaalp
3 Nebahat Aktaşan
BİRECİK MESLEK YÜKSEK OKULU
Sıra Ad Soyadı PROGRAMI
1 Fadile UÇAK Bilgisayar Programcılığı- AS IL
2 Kader ALTÜRK Halkla İlişkiler ve Tanıtım - AS IL

ŞANLIURFA TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU
Sıra Ad Soyadı PROGRAMI
1 Uğur UYSAL Bilgisayar Programcılığı (İ.Ö.) - 1.AS IL
2 İbrahim Halil ERBİL Bilgisayar Programcılığı (İ.Ö.) - 2.AS IL
3 Ahmet Cihanbir FIRAT Bilgisayar Programcılığı (İ.Ö.) - 1.YEDEK
4 Mehmet TURĞUT Bilgisayar Programcılığı (İ.Ö.) - 2.YEDEK
5 Müslüm AKBABA İnşaat Teknolojisi -1.ASIL
6 Ahmet KARAKEÇ İLİ harita ve kadastro -1.ASIL
7 Emine KILIÇ Gıda Teknolojisi -1.ASIL
ZİRAAT FAKÜLTESİ

2012-2013 eğitim - Öğretim Yılı Yatay Geçiş Öğrenci Değerlendirme Sonuç Listesi
Bölüm Öğr. Adı Dönem Üniversitesi Ösym yerleşme Genel Hesaplanan puanı
Soyadı Puanı / % 70'i Ağırlıklı Not ( %70+%30)
Ort./ % 30'u
Gıda Serhat FIRAT 3 Yüzüncü Yıl 290.932/ 71.97/ 225.2434
Mühendisliği (ASİL) 203.6524 21.591
Organik Kimya, biyoloji, Analitik Kimya dersleri alması koşuluyla
İslim 3 İstanbul 281.545/ 2.93 220.8715
DAYIOĞLU Aydın 197.0815 (79.300)/
(ASİL) 23.79
Organik Kimya,Biyoloji dersleri alması koşuluyla
İsmail ŞİMŞEK 3 Tunceli 276.385/ 2.43 (63.36)/ 212.4775
(Yedek) 193.4695 19.008
Analitik Kimya dersleri alması koşuluyla
Hacer 5 Gümüşhane 320.317/ 2.88 (73.86)/ 246.3799
ÖZTÜRK 224.2219 22.158
(ASİL)
Beden Eğitimi, teknik İngilizce,Soğuk Tekniği / Gıda Mak. Ve Ekipm., Beden Eğitimi, Isı Aktarımı derslerini alması koşuluyla
Beşire DOĞAN 5 Bayburt 321.860/ 2.47 (64.3)/ 244.592
(ASİL) 225.302 19.29
diferansiyel Eşitlikler, Gıda Kimyası, Beden Eğitimi, Teknik İngilizce, Enst. Analiz, Beden Eğitimi, Isı Aktarımı dersleri alması koşuluyla
Metin ÇINAR 5 Gümüşhane 2. Öğretim
HRÜ yatay geçiş esaslarına ilişkin yönerge. Bölüm :1, madde: 5/3 farklı üniversitenin ikinci öğretiminden Harran Üniversitesi birinci
öğretime geçemez.
bitki Edip KEPENÇ 3 Süleyman 303.256/ 2.31 (60.56) 230.4472
koruma (ASİL) Demirel 212.2792 / 18.168
KİMYA II, ÖLÇME BİLGİSİ, GENEL EKONOMİ, TOPRAK BİLİMİ, GENETİK, GENEL MİKROBİYOLOJİ, TARIMSAL EKOLOJİ
dersleri alması koşuluyla
Hayrullah 3 Atatürk 269.095/ 3.37 (85.30)/ 213.9565
YILDIRIM 188.3665 25.59
(ASİL)
temel BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ I, YABANCI DİL I, KİMYA II, ÖLÇME BİLGİSİ,GENEL
MİKROBİYOLOJİ, ATATÜRK İLK. VE İNK. TAR II, YABANCI DİL II dersleri alması koşuluyla
Mehmet Çiya 3 Ordu 261.111/ 2.72 (74.28)/ 205.0617
AYDIN 182.7777 22.284
(YEDEK)
KİMYA II, ÖLÇME BİLGİSİ, İSTATİSTİK, TOPRAK BİLİMİ, GENETİK dersleri alması koşuluyla
Zelal AKGÜL 3 Iğdır 236.734/ 2.56 (66.4)/ 185.6338
(YEDEK) 165.7138 19.92
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ I, YABANCI DİL I, KİMYA II, ÖLÇME BİLGİSİ, GENEL
MİKROBİYOLOJİ, ATATÜRK İLK. VE İNK. TAR II, YABANCI DİL II dersleri alması koşuluyla
tarım Elif CANBEK 3 Atatürk 304.165/ 2.87 (73.63)/ 235.0045
Ekonomisi (ASİL) 212.9155 22.089

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ I, ÖLÇME BİLGİSİ, ATATÜRK İLK. VE İNK. TAR II dersleri alması koşuluyla
Sultan ASLAN 3 Iğdır 290.054/ 2.67 (68.96)/ 223.7258
(ASİL) 203.0378 20.688
MATEMATİK II, BİYOLOJİ dersleri alması koşuluyla
Mehmet Ali 5 Kahramanmaraş 45.4
AKGÜN Sütçü İmam
HRÜ yatay geçiş esaslarına ilişkin yönerge. Bölüm :4, madde: 9/2 not ortalaması 60 'ın altında


tarla İshak 3 Mustafa 250.228/ 2.63 (68.03)/ 195.5686
Bitkileri ALTUNDAĞ Kemal 175.1596 20.409
(ASİL)
İKLİM BİLGİSİ, TARIM TARİHİ VE DEONTOLOJİ, BOTANİK II, KİMYA II, TOPRAK BİLİMİ, ÖLÇME BİLGİSİ dersleri alması
koşuluyla
Mehmet Fatih 3 Atatürk 233.410/ 2.59 (67.10)/ 183.517
DÜBÜLLÜ 163.387 20,13
(ASİL)
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İKLİM BİLGİSİ, TARLA BİTKİLERİNE GİRİŞ, KİMYA II, GENEL EKONOMİ, ÖLÇME BİLGİSİ
dersleri alması koşuluyla
Erhan BEŞKAT 3 Bingöl 217.923/ 65.16/ 172.0941
(YEDEK) 152.5461 19.548
BOTANİK II, KİMYA II, TOPRAK BİLİMİ, ÖLÇME BİLGİSİ dersleri alması koşuluyla
Toprak Ferat Kemal 3 Atatürk 226.152/ 3.42 (86.46)/ 184.2444
bilimi ve ÇOLAK (ASİL) 158.3064 25.938
Bitki besleme
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, KİMYA II, MATEMATİK II, BOTANİK II dersleri alması koşuluyla
Ergün YAVUZ 3 Yüzüncü Yıl 231.989/ 69.09 / 183.1193
(ASİL) 162.3923 20.727
İKLİM BİLGİSİ , KİMYA II, MATEMATİK II, BOTANİK II, İSTATİSTİK dersleri alması koşuluyla
Pelin Dilan 3 Yüzüncü Yıl 220.409/ 65.94/ 174.0683
DEMİRALP 154.2863 19.782
(YEDEK)
KİMYA II, MATEMATİK II, BOTANİK II, İSTATİSTİK dersleri alması koşuluyla
Davut KAYA 5 Yüzüncü Yıl 273.642/ 69.84/ 212.5014
191.5494 20.952
KİMYA II, MATEMATİK II, BOTANİK II, KARTOĞRAFYA, TOPRAK BİLİMİ II, ARAŞTIRMA VE DEN. MET. dersleri alması
koşuluyla
zootekni Özlem 3 Gaziosmanpaşa 250.875/ 53.583/ 191.6874
BARITCI 175.6125 16.0749
(ASİL)
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ , MOLEKÜLER BİYOLOJİ, GENEL MİKROBİYOLOJİ, TEKNİK RESİM dersleri alması koşuluyla

Ek bilgi 2012 13 Yılı Yatay Geçiş Sonuçları
Son güncelleme
Kaynak http://ilan.harran.edu.tr/2012/yatay_gecis_sonuc2012.pdf
Kategori Harran Üniversitesi
Rating

Rated 4 out of 5 stars 1,216 yorum

Okunma toplam 6700, bugün 3