Öğrenci Otomasyonu Hakkında Bilgilendirme

Çrş 29 Haz 2011 11:30:26 EEST

Uludağ Üniversitesi

28-haziran-2011 Öğrenci Otomasyonu Hakkında bilgilendirme

Uludağ Üniversitesi'nin Değerli Çalışanları,

rektörlüğe aday olduğum dönemde sizler ile yaptığım toplantılarda hepimizin ortak görüşü 'Öğrenci otomasyon Sisteminin' çalışmasında büyük sorunlar olduğu yönündeydi. Bu görüşmelerde rektör seçildiğim takdirde hızlı bir şekilde konunun çözüme kavuşturulmasına çalışacağımı beyan etmiştim. Bildiğiniz üzere yönetime geldikten kısa bir süre sonra bilgi İşlem daire başkanlığımız üniversitemizin tüm birimlerinde toplantılar yaparak yaşanan sorunları tespit etti ve çözümler üzerinde çalışmaya başladı. Ayrıca, ilgili daire başkanlığı kendi tespit ettiği sorunları da eş zamanlı olarak çözmek üzere çalışmalara başladı.

Geldiğimiz noktada, tarafımıza iletilen sorunların %97'sinin çözümlendiğini içeren ekte dikkatinize sunulan raporu aldım. Hepinizin bildiği üzere, 'Öğrenci Otomasyon Sistemi' son derece dinamik bir sistem olup, günlük sorunlar halen yaşanabilir. Ancak, en azından kısa bir süre içinde iletilen sorunların önemli bir kısmının çözüme kavuşturulması beni sevindirdi ve umutlandırdı. Bundan sonra da olası sorunları hızla çözmek için tüm gücümüz ile çalışacağımıza emin olabilirsiniz.

eylül ayı içerisinde Bilgi işlem Daire Başkanlığı'nda görevli çalışanlarımız sizler ile toplantılar düzenleyerek konu ile ilgili ayrıntılı bilgi verecek ve sizlerden gelecek önerileri dinleyecekler. Böylece tüm tarafların katkı sağladığı dinamik bir sistem kurulacaktır.

Sizlere söz verdiğim üzere yönetimin tabana yayılması ve şeffaflık ilkelerimiz çerçevesinde geldiğimiz noktayı sizler ile paylaşmak istedim. Ekli raporu incelemenizi ve varsa konu ile ilgili önerilerinizi 'Öneri Merkezimiz' aracılığı ile bize iletmenizi rica ederim.

Bu vesile ile Rektör Danışmanı Prof.Dr. Erdal Emel ve Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'nın tüm çalışanlarına üniversitem adına teşekkür ederim.

Prof.Dr. Kamil Dilek

Rektör

Raporu görüntülemek için tıklayınız

Ek bilgi Öğrenci Otomasyonu Hakkında Bilgilendirme
Son güncelleme
Kaynak http://www.uludag.edu.tr//duyurular.php?kon=1345
Kategori Uludağ Üniversitesi
Rating

Rated 4 out of 5 stars 1,216 yorum

Okunma toplam 2078, bugün 2